Автобіографія


Литвин Людмила Іванівна
директор комунального закладу "Олександрівське навчально-виховне об'єднання №1"

Народилася 14 січня 1970 р. у смт Олександрівка Кіровоградської області.
У 1985 р. закінчила Олександрівську восьмирічну школу № 3, і а у 1987 р. — Олександрівську середню школу № 1.
У1987 р. розпочала свою педагогічну діяльність на посаді старшої піонервожатої Олександрівської середньої школи № 1.
3 1987 до 1994 р. навчалася на історичному факультеті Кіровоградського педагогічного університету імені Володимира Винниченка та отримала спеціальність вчителя історії та народознавства.
3 1995 до 2001 р. працювала на посаді заступника директора з виховної роботи Олександрівської загальноосвітньої школи І— IIIст. № 2. У 2001 р. очолила Олександрівську загальноосвітню школу І-III ст. № 3.
З 2010 по 2014 рік працювала на посаді заступника голови Олександрівської районної державної адміністрації з гуманітарних питань.
У своїй роботі приділяю увагу розвитку творчих здібностей дітей та педагогів. 
У 2005 р. нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України. Вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії, «Старший учитель», у 2007 р. нагороджена спільною Грамотою Кіровоградської обласної ради та обласної державної адміністрації. У 2010 році присвоєно звання "Старший вчитель", нагороджена значком "Відмінник освіти України". У цьому році стала лауреатом обласної педагогічної премії імені Василя Сухомлинського.
У 2011 році присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності теорія і методика професійної освіти (13.00.04).
За час роботи в школі було створено Музейно-історичний комплекс, який складається з кабінетів на честь колишніх учителів, у центрі якого є Музей Вчителя.
Є автором та співатором ряду навчально-виховних комплексів, історичних нарисів та наукових статей з педагогіки, історії, краєзнавства. 
З виданнями та публікаціями можна познавимитися в розділі "Видання та публікації".
З червня 2016 року директор Комунального закладу "Олександрівське НВО "1", до якого входять Олександрівська філія, Староосотська філія, Новоосотська філія, Триліська філія.



Немає коментарів:

Дописати коментар